Cerere Admin Antic

xAntic 🕒 Jan 4, 2025 👁️ 52 views 💬 6 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 4, 2025

  • Vârstă (minim 16):26


  • Numele de pe CS:Antic


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Joc de cs de foarte multi ani .


  • Admin de Zi/Noapte?:  Ambele


  • O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?😄a


  • STEAM (ON/OFF): ON


  • Motivul pentru care vrei admin?:Sa ajut server ul 


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da


  • Ai citit regulamentul nostru?😄A, cuvant corect.


#2 · Jan 4, 2025
EDIT : STEAM_0:1:924365503
#3 · Jan 4, 2025
nu te-am vazut pe server pana acum , intre ce ore joci ?
#5 · Jan 4, 2025
Ca idee daca , este campanie de admine free pe server ?! , ce rost au intrebarile voastre ?

Joc cand am timp deobicei dupa munca !
#6 · Jan 4, 2025
dupa ce  vad  atitudinea si felul de  a  reactiona  la intrebarile puse de cei doi colegi  nu esti adaptabil  intr-o echipa,  

chiar daca  este campanie free  asta nu inseamna  ca  vei si primi automat admin.

SIMPLU,,  NU MERITI ADMIN.
#7 · Jan 4, 2025


4 hours ago, xAntic said:

Ca idee daca , este campanie de admine free pe server ?! , ce rost au intrebarile voastre ?

Joc cand am timp deobicei dupa munca !



Ca idee , ai CONTRA si de la mine ! 

RESPINS !!

TC!
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.