• Vârstă (minim 16):26


  • Numele de pe CS:El Saarawy^


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:bună


  • Admin de Zi/Noapte?:  zi


  • O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da


  • STEAM (ON/OFF): off


  • Motivul pentru care vrei admin?:vreau un joc corect și curat


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?:100% (da)


  • Ai citit regulamentul nostru?:cuvant corect.