OP#1 · Mar 16, 2025
- Vârstă (minim 16):28
- Numele de pe CS:ImCoco
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Foarte buna
- Admin de Zi/Noapte?: Zi
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da bineinteles
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?: Vreau admin din simplu motiv ca imi place foarte mult serverul si pentru a avea un bun gameplay in joc atat pentru mine cat si pentru restu.
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da
- Ai citit regulamentul nostru?😄a
- PS: Vreau sa mentionez ca am facut cererea de admin la cererea domnului hermano , Vreau sa precizez ca sunt sofer pe camion iar eu am o saptamana libera in care pot fi pe server si pot sa imi fac datoria de admin , majoritatea dintre voi ma cunoasteti de pe Teamspeak si server si s-a observat activitatea mea. Astept parerile voastre sincere si nu e cu suparare in cazul in care aceasta cerere v-a fi respinsa din cauza lipsei mele de activitate. Multumesc frumos !!