Cerere Admin ImCoco

ImCoco 🕒 Mar 16, 2025 👁️ 59 views 💬 3 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 16, 2025

  • Vârstă (minim 16):28


  • Numele de pe CS:ImCoco


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Foarte buna


  • Admin de Zi/Noapte?:  Zi


  • O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da bineinteles


  • STEAM (ON/OFF): ON


  • Motivul pentru care vrei admin?: Vreau admin din simplu motiv ca imi place foarte mult serverul si pentru a avea un bun gameplay in joc atat pentru mine cat si pentru restu.


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da


  • Ai citit regulamentul nostru?😄a 


  • PS: Vreau sa mentionez ca am facut cererea de admin la cererea domnului hermano , Vreau sa precizez ca sunt sofer pe camion iar eu am o saptamana libera in care pot fi pe server si pot sa imi fac datoria de admin  , majoritatea dintre voi ma cunoasteti de pe Teamspeak si server si s-a observat activitatea mea. Astept parerile voastre sincere si nu e cu suparare in cazul in care aceasta cerere v-a fi respinsa din cauza lipsei mele de activitate. Multumesc frumos !! 


#2 · Mar 16, 2025
Pro
#3 · Mar 16, 2025
pro din partea mea ,te vad activ si pe ts3 si esti foarte ok!
#4 · Mar 16, 2025
ACCEPTAT ! fa-ti un banlist te rog !
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.