Cerere admin luffy

ImportedMember 🕒 Mar 12, 2025 👁️ 42 views 💬 3 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 12, 2025

  • Vârstă (minim 16):23


  • Numele de pe CS:luffy


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Foarte buna


  • Admin de Zi/Noapte?:  noapte / rar ziua


  • O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?😄a


  • STEAM (ON/OFF): ON https://steamcommunity.com/profiles/76561199041074290/


  • Motivul pentru care vrei admin?:Am mai fost admin pe server-ul asta acum mult timp cu alt nume acum cativa ani si noaptea intra multi codati si nu poti sa joci efectiv.


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?😄a.


  • Ai citit regulamentul nostru?:forum


#2 · Mar 12, 2025
Contra ! nu ai activitate pe teamspeak , nu ai activitate pe server ! 
#3 · Mar 12, 2025
Imi dai contra si eu am spus clar ca joc noaptea.. well inchide topic-ul ca e clar.
#4 · Mar 12, 2025
in primul rand , aici raspund doar cei din staff , in randul doi , eu ti-am spus ca nu te-am vazut niciodata pe teamspeak si de foarte putine ori pe server . si eu si altii stam destul de tarziu uneori si  mie cel putin "nu mi-ai sarit in ochi" . cat despre comentariul tau , oameni impertinenti ca tine nu au ce cauta in staff ! 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.