Cerere Denny

Denny 🕒 Apr 6, 2025 👁️ 49 views 💬 5 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Apr 6, 2025

  • Vârstă (minim 16): 27


  • Numele de pe CS: Denny


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Foarte buna ( 10 ani+)


  • Admin de Zi/Noapte?:  Si una si cealalta


  • O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Tot timpul


  • STEAM (ON/OFF):  ON


  • Motivul pentru care vrei admin?: Ajutor, imi place serverul si probabil voi achizitiona gradul dupa un timp , deocamdata am luat doar vip


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da !


  • Ai citit regulamentul nostru?: Forum


#2 · Apr 7, 2025
Salut, am observat ca ai specificat ca vei fi admin de zi si de noapte, dar totusi acum nu te vad pe server.

Si ieri te am vazut pentru prima data pe server, cu toate astea eu sunt PRO, daca o sa te vad eu s au alti colegi de ai mei mai des pe server o sa primesti admin in cel mai scurt timp
#3 · Apr 7, 2025
Da din păcate o perioada de timp voi întra după 6 deoarece nu mi permite munca sa fiu zia acasă decât în weekend ☺️
#4 · Apr 7, 2025
Eu ti am spus parerea mea, acum ramane si la alegerea colegilor, daca si ei sunt s au nu de acord

 
#5 · Apr 7, 2025
Contra!

nu te vad activ , fa mai multa activitate pe sv.
#6 · Apr 7, 2025
Te salut Denny !

 

Mai ai nevoie de putina activitate...dupa poti sa revii cu o noua cerere de admin si atunci altfel o sa stea povestea

 

Deocamdata de la mine ai CONTRA, fara suparare

 

O zi buna sa ai !
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.