OP#1 · Apr 6, 2025
- Vârstă (minim 16): 27
- Numele de pe CS: Denny
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Foarte buna ( 10 ani+)
- Admin de Zi/Noapte?: Si una si cealalta
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Tot timpul
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?: Ajutor, imi place serverul si probabil voi achizitiona gradul dupa un timp , deocamdata am luat doar vip
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da !
- Ai citit regulamentul nostru?: Forum