Cerere unban

ImportedMember 🕒 Mar 14, 2025 👁️ 67 views 💬 5 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 14, 2025
 

Nume player : a|b c0d3r

Nume admin : VL-ul

Motivul Banului : Fisiere dxsupport.cfg

IP : 188.149.54.85

Steam ID : STEAM_0:4:2117417858 

Dovada : https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=3045423

Am sters CS-ul vechi si am instalat CS de pe siteul vostru. Daca nici acum nu este bine atunci sa-mi explice cineva cum trebuie sa rezolv problema sau sa lasam treaba asta de tot.
#2 · Mar 14, 2025
cumpara ti un amarat de steam  e 25 lei

 
#3 · Mar 15, 2025
se pare ca nu vrei sa intelegi ca nu faci cererea corect si nici versiunea curata de cs nu ai instalato 
#4 · Mar 15, 2025
Gata, mi-am luat steam 

#5 · Mar 15, 2025
pro unban!
#6 · Mar 16, 2025
Ți-am explicat cum trebuie să faci, cererea din nou nu e corectă...dar felicitări ca acum ești "STEAM ON", data viitoare să fii mai atent, de la mine ai PRO UNBAN
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.