Tianand cont ca eu ti-am dat ban-ul acesta este de datoria mea sa iti respund.
Conf. reulamentului (mi s-a atras atentia de Cipilik pe Ts.), dor detinatorii au voie sa ceara demo,., dar vazand din greseala cateva faze dubioase, m-am pus spectator si am dat drumul la demo.
Ca sa fiu mai sigur ca nu gresesc mi-am permis sa cer o scanare wg. Intradevar scanarea este curata, dar apare in scanare (Last detection incadrat in chenar rosu). Din cate am inteles in trecut ai jucat cu tinta la AWp (eu nu am luat in considerare trecutul), dar de ce in scanarea de azi apare in scanare la fel ca pana acum. Scanarea trebuie sa iasa curata chiar daca in trecut ai jucat cu ce ai jucat.
Ca sa fiu mai precis am sa adaug la raspunsul meu si un demo (in care tu tragi direct perete, fara sa il vezi, fara sa auzi deoarece zona era departe). Este vorba cand urca in casa din baza, ia primul jucator pentru ca il vede, iar al doilea il ia direct (poti sa spui ca ai tras la misto, dar eu spun ca nu a fost la misto, deoarece tinta ai pus-o la un moment dat langa el, dupa care ai mutat-o imediat pe el, se vede in demo).
https://uploadnow.io/files/3JcpDLq
In caz ca decizia mea a fost pripita, suport consecintele, deoarece ii pacat ca "un jucator bun" sa nu poata juca.
Astept si raspunsurile celorlalti administratori. Multumesc!