OP#1 ยท Jan 17, 2024
- Nick reclamant: 1924
- Nick reclamat: Angelsย
- UniqueID :ย I24qd4xIeaCZ/IUfhimwgzEtjJw=
- Dovadฤ(video/pozฤ):ย
- Detalii: Cand ma conectez pe ts pe orice comunitate eu am steagul americi.. nu stiu din ce cauza mi-a ramas asa.. dar nu am nici un fel de vpn.. daca era sa intru cu vpn imi luam ban automat de la ts ca aveti anti vpn ๐ย Am fost tras pe un canal de agels si ma intrebat de unde joc si i-am spus din UK nu avea rost sa mint pt ca se vede ip ๐ย si atunci mi a spus " ok sugi pl " si m-am trezit cu ban asa aiurea..
- Motiv:ย ย You are banned permanently. Reason: "รศi mulศumim pentru participarea CSDARK , Sฤ-l suji intens!" Si specific ca am ban si pe server
[img]/monthly_2024_01/bants.png.afc84f1a8aee2953a5aa96fc935d1b8f.png[/img]