• Nick reclamant: 1924


  • Nick reclamat: Angelsย 


  • UniqueID :ย I24qd4xIeaCZ/IUfhimwgzEtjJw=


  • Dovadฤƒ(video/pozฤƒ):ย 


  • Detalii: Cand ma conectez pe ts pe orice comunitate eu am steagul americi.. nu stiu din ce cauza mi-a ramas asa.. dar nu am nici un fel de vpn.. daca era sa intru cu vpn imi luam ban automat de la ts ca aveti anti vpn ๐Ÿ™‚ย Am fost tras pe un canal de agels si ma intrebat de unde joc si i-am spus din UK nu avea rost sa mint pt ca se vede ip ๐Ÿ™‚ย si atunci mi a spus " ok sugi pl " si m-am trezit cu ban asa aiurea..


  • Motiv:ย ย You are banned permanently. Reason: "รŽศ›i mulศ›umim pentru participarea CSDARK , Sฤƒ-l suji intens!" Si specific ca am ban si pe server




[img]/monthly_2024_01/bants.png.afc84f1a8aee2953a5aa96fc935d1b8f.png[/img]