• Nick reclamant: 1924


  • Nick reclamat: Angels 


  • UniqueID : I24qd4xIeaCZ/IUfhimwgzEtjJw=


  • Dovadă(video/poză): 


  • Detalii: Cand ma conectez pe ts pe orice comunitate eu am steagul americi.. nu stiu din ce cauza mi-a ramas asa.. dar nu am nici un fel de vpn.. daca era sa intru cu vpn imi luam ban automat de la ts ca aveti anti vpn 🙂 Am fost tras pe un canal de agels si ma intrebat de unde joc si i-am spus din UK nu avea rost sa mint pt ca se vede ip 🙂 si atunci mi a spus " ok sugi pl " si m-am trezit cu ban asa aiurea..


  • Motiv:  You are banned permanently. Reason: "Îți mulțumim pentru participarea CSDARK , Să-l suji intens!" Si specific ca am ban si pe server