Cerere unban OldPlayer

OldPlayer 🕒 Dec 24, 2024 👁️ 152 views 💬 8 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Dec 24, 2024
Titlu: Cerere unban

Conținut:

★ Nume Player: OldPlayer

★ Nume Admin: JamaiKaaa

★ Motivul Ban-ului: HAI PE FORUM

★ IP: 
78.97.38.21

★ SteamID: STEAM_0:0:49184324

★ Dovada:


Fratilor, nu inteleg ce aveti cu mine. Ce s-a mai intamplat acum? Chiar nu pot sa inteleg, ce vreti sa fac mai mult de atat? De ce cautati cu tot adinsul sa-mi dati ban, mai ales cu o zi inainte sa se termine conscursul? Ce s-a mai intamplat?

 
#2 · Dec 24, 2024
salut , sa fii activ pe TS3 , din cate am inteles vrea Hermano sa mai verifice niste chestii 
#3 · Dec 24, 2024
Te salut, nu are nimeni nimic cu tine si nici legatura cu concursul, o sa intre hermano sa iti faca o ultima verificare si poti sa joci linistit. 

o zi buna!
#4 · Dec 24, 2024
Eu nu am nicio problema sa fiu activ, dar va zic sincer, eu nu inteleg de ce este o obligatie sa fiu activ pe ts3. Mereu cand a fost o problema legata de coduri, si m-ati chemat pe ts3, am intrat. Nu caut sa fac mare tamtam, dar inca nu pot sa inteleg. Nu am chef sa intru pe ts3 mereu, vreau sa intru si eu sa ma distrez pe server nu sa stau cu grija ca trb sa intru pe ts3. Si daca stau pe mute de ce stau pe mute... Deci pot primi unban pana cand sunt verificat?
#5 · Dec 24, 2024
Vreau si eu sa ma joc linistit azi, de craciun, cateva ore. Nu se putea sa mi se faca verificarea si dupa se decidea ban sau unban? Aici e o mare intrebare pentru mine, de  ce BAN si dupa verificarea? E ceva la mijloc? Spuneti macar adevarul ca sincer nu am asteptari de la nimeni si nici nu ma mira nimic. Am vrut sa existe comunicare si intelegere intre noi, dar vad ca nu exista din ambele parti. De ce? Asta nu inteleg de ce?
#6 · Dec 24, 2024
Nu pot sa stau pe teamspeak3 toata ziua, spuneti la ce ora intra hermano ca sa intru. Asa cum ati primit comanda sa fiu banat, puteati sa-mi spuneti si la ce ora sa intru nu sa stau ca prostul. Din nou, ul lucru foarte ciudat din poartea voastra. 
#7 · Dec 26, 2024
de craciun se sta la masa cu familia oldplayer
#8 · Dec 26, 2024
Aolo, nu te ingrijora de mine... de ce, tu nu ai avut cu cine sa stai? Te primeam la mine la masa, aveam ceva de mancare si pentru tine
#9 · Dec 26, 2024
AI JUCAT CU NECURATUL CU DLL-URI MODIFICATE SI EXECUTATE DIN GOOGLE CHROME IN CS! 

O SA RAMAI BANAT.

One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.