OP#1 · May 16, 2025
- Nick reclamant:zagame
- Nick reclamat:pGL*GiccardoJr
- UniqueID
- Dovadă(video/poză):
- Detalii:nu am mai jucat demult cs......nu stiu ce cum cand ,mi sa facut poze in joc ...asa cred eu(o sa verific dupa aceasata cerere) si ma pus automat spec......am intrebat dc spec?mi sa spuc sa dau scan la wg sau ceva de genul dar am cerut mai multe detalii nestiutor de cauza ,adminul neavand rabdare cu jucatorii......ma banat .....
- Motiv:nici un minut nu a trecut si ma banat neavand rabdare sa imi da informatii ce sa fac ......va rog ajutatima sa urmez pasii ce am de facut ca eu chiar habar nu am si vreau sa ma joc in weekendu asta
bf8856c8-80ac-4c4e-a0ac-461607cb9e74.mp4