Detalii: Ieri, 04.05.2025 virus2k mi-a cerut wargods (a doua oara dupa ce acum vreo 2 saptamani i-am mai trimis unul). I-am dat 3 ss-uri ca se blocheaza si nu merge si mi-a dat ban. Dupa ce am primit ban am reusit sa fac testul (https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=3068852) si am intrat din nou, i-am dat rezultatul si mi-a dat iar ban fara sa asculte ce am de zis. Asta in conditiile in care mi-a mai dat o data ban fix la fel ca nu reuseam cu wargods dar mi l-a scos dupa. Atasez si ss-urile pe care i le-am trimis cu problema de la wargods: (https://imgur.com/a/kQqu61o), (https://imgur.com/a/qq99TVW) ( Mi se pare cam de cacat sa te porti asa cu cineva care a stat 2000 ore pe server (https://www.gametracker.com/player/roa/217.156.22.28:27015/)
Intre timp am dat restart la router si nu mai am ban-ul. As vrea sa stiu daca pot sa intru acum pe server sau imi da iar ban virus2k.. Cu ocazia asta as vrea sa depun si o plangere pentru cum s-a comportat, nu mi se pare ok sa "nu ai timp" sa asculti ce se intampla mai ales cand metoda ta de verificare "cheat" e wargods care face probleme incontinuu. Si tura trecuta mi-a dat ban la fel ca nu imi mergea wargods si fix cand i-am trimis link-ul mi-a dat ban si dupa unban ca si-a dat seama ca s-a grabit. Acum cativa ani cand jucam CS si eram si eu admin, daca faceam o manevra din asta luam demote pana la helper.
sigur, fac imediat asta. problema cu virus2k a fost ca mi-a dat ban inainte sa vada rezultatul si dupa ce am reusit totusi sa intru iar sa ii arat nu mi-a spus chestiile astea. apreciez raspunsul
in primul rand , wg-ul tau era rosu cu doua cfg-uri iar banul a fost cu motiv bine intemeiat si nu dat aiurea cum precizezi tu ! regula este simpla : nu prezinti wg cand un detinator ti-l cere , vei fi banat fara drept de apel .
in randul doi , tu ai vrut sa pari baiat destept , ai dat restart la router asa cum ai precizat si pe server " si ce daca imi dai ban , dau restart la router si intru iar " . NU ! Nu intri tu pe server ca dai restart la router , daca ai luat ban , intri frumusel pe forum si faci o cerere de unban precum aceasta si ti se va preciza ce trebuie schimbat sau modificat la joc sau cfg , prentru a se ridica banul !
in randul trei , nu te mai victimiza ca ai luat ban cand pe server erai arogant iar daca nu te potolesti , aici , pe aceasta comunitate nu vei juca in veci , pentru ca noi nu acceptam "smecheri de carton " . Daca nu iti dadea virus2k ban, iti dadeam eu .
In concluzie , aici pe forumul nostru exista o sectiune cu o versiune de CS curata . Te sfatuiesc sa cauti acea versiune sa o downloadezi si sa faci inca un scan wg pe care sa il prezinti !