Cerere unban Sandru + stop bullying de la klaustica

Sandru ๐Ÿ•’ Feb 21, 2024 ๐Ÿ‘๏ธ 29 views ๐Ÿ’ฌ 1 replies ๐Ÿ”’ Locked
๐Ÿ‘๏ธ Viewing now: just you
OP#1 ยท Feb 21, 2024

  • Nick: Sandru


  • IP:82.79.228.139


  • SteamID: -


  • Numele adminului care te-a banat: klaustica


  • Motiv: am wall


  • Dovada:ย https://imgur.com/a/gKy5ToC


  • Alte informatii: A doua oara cand imi iau ban (primul nu a fost permanent, nu stiu de ce), dar de data asta m-am decis sa fac si cont pe forum ๐Ÿ˜„




Mi-as dori sa vad si niste dovezi solide, nu numai "dupa parerea mea, ai coduri".

Multzam`fain
#2 ยท Feb 21, 2024
Salut Sandru,

Sunt detinatorul serverului, ok aiย  dreptul la cerereย  deci nu o sa fiu bully si de data asta ... mie nu imi trebuie motiv ... am peste 15 ani de cs si am vazut multe si stiu multe si in cazul tau cu parere de rau se vedea clar cum te duceai pe jucator inainte sa apara in tinta ta ... si ti am explicat am stat 30 de minute pe tine spectator si nu ti am dat ban sau externinate direct ... ti am scris.ย 

In concluzie cererea va fi respinsa ... dar te poti bucura pe celelalte servere de pe.comunitatea csdark.

ย 
๐Ÿ”’ This topic is locked. New replies are not allowed.