[Cerere unban] ZeUs

ZeUs 🕒 Jan 13, 2025 👁️ 50 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 13, 2025

  • Nick personal: Darius


  • SteamID (numeric): STEAM_0:0:776126186 


  • IP:  82.77.237.163


  • Nick admin: BBN


  • Motivul pentru care ai luat ban?: Nu inteleg cu ce l-am deranjat pe BBN, am intrat prima data pe comunitate aici sa joc un mix ca sa ma distrez alaturi de voi, am mai vazut pe tiktok la un baiat care facea live si mi s-a parut o comunitate super, motivul banului a fost ca am avut wg rosu acum o luna de zile cu "aimbot dll" , atunci nu stiu de la ce m-am luat si am zis sa ma joc pe un public cu cod, nici de gand pe un server de mix. Am instalat codul dar fiind mai prost nu am stiu cum sa il injectez, am sters tot ..mai putin un dll care era in partitia C , probabil in csstrike daca nu ma insel, nu m-am uitat. Dar inainte sa verific pc-ul daca mai am ceva instalat am facut un wg sa fiu sigur ca e totul ok ca sa nu imi iau ban pe mix-uri pe nedrept, cum e si in cazul asta. Am vazut ca a iesit rosu si am stat sa caut acel dll, cand l-am gasit l-am sters si nu am mai avut vreo tangenta, daca va uitati la wg-urile din urma sunt curate, pe ts3 am crezut ca intru pasnic, intr-o caterinca ceva cu lumea.. a inceput BBN sa faca tam tam in legatura cu wg-ul meu. I-am zis clar daca vezi in timpul meciului ceva suspicios iti dau wg, in cel mai rau caz si demo sau sa imi faca verificare inainte sa intru la mix.. Dar m-a banat.. consider ca banul e pe nedrept.. Recunosc, a fost greseala mea atunci cand am incercat sa ma joc cu un anumit cod. Sper sa se ia o decizie corecta sa ma pot juca si la voi.. O seara faina!


  • Harta pe care a avut loc incidentul : Dust2 


  • Data și ora:1/13/2025  ---- ora nu o stiu sigur 17:40


  • Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print): Aveti log-uri ,au fost si o parte din staff la acest ban..


  • Descrierea situației: Mai sus.


#2 · Jan 14, 2025


8 hours ago, ZeUs said:

Dar inainte sa verific pc-ul daca mai am ceva instalat am facut un wg sa fiu sigur ca e totul ok ca sa nu imi iau ban pe mix-uri pe nedrept, cum e si in cazul asta. Am vazut ca a iesit rosu si am stat sa caut acel dll, cand l-am gasit l-am sters si nu am mai avut vreo tangenta, daca va uitati la wg-urile din urma sunt curate, pe ts3 am crezut ca intru pasnic, intr-o caterinca ceva cu lumea.. a inceput BBN sa faca tam tam in legatura cu wg-ul meu.



prietene , eu m-am uitat in istoricul tau de scanari si ai mai fost gasit cu oxware data pe data de 17.07.2024  , poftim si linkul raportului respectiv .  tu ori ai gasit o metoda sa ascunzi acele fisiere "coduri" ori crezi ca noi suntem habarnisti !

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2916775

BBN a procedat bine , te poti juca oriunde vrei tu dar nu la noi pe comunitate ! TC 
#3 · Jan 14, 2025
Salut Zagame, totul a fost acum cateva luni bune.. nu cred ca mai are o treaba cu prezentul, inainte drept sa iti spun jucam cu alea pe publice, nici de gand pe mix-uri. Nu imi doresc sa am ban pe comunitatile de mix pe nedrept.. la voi este singurul ban ,pe restul comunitatilor au vazut ,am fost verificat cand a fost ceva suspicios si is curat.. cand eram pe ts i-am explicat sa imi faca verificare un watcher inainte sa incep mix-ul..

 
#4 · Jan 14, 2025
Scuze pentru spam, dar mai doresc sa va zic ceva, daca continuati asa cu regula asta stupida nu o sa urcati sus cu comunitatea.. fara suparare.
#5 · Jan 16, 2025
Banul ramane .

TC!
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.