Salutare tuturor,ย 

avรขnd รฎn vedere activitatea iesita din comun a unor admini, de astazi fiecare neatentie si / sau greseala v-a fi urmata de cรขte o bila neagra. Dupa ce a-ti "achizitionat" trei bile negre, veti primi downgrade.ย 

Trebuie sa stim ca adminii au un scop pe server:


  • sa mentina o atmosfera placutaย 


  • un admin are unele "obligatii" cum ar fi schimbarea mapei


  • ca admini avem dreptul de a da gag/kick/ban - atunci cรขnd avem motiv




ย 


  • Inactivitatea se v-a pedepsi cu o bila neagra


  • Ban-ul dat fara dovezi duce la o bila neagra


  • Comportamentul neadecvat fata de jucatori este urmat de o bila neagra


  • Nu este nevoie sa enumar toate motivele; le vom descoperii pe parcurs.



ย 

Trebuie sa ne dam seama ca avem nevoie de admini capabil, nu de admini care vor gradul doar pentru a aparea cu eticheta de admin.ย 

รŽn acest topic v-or posta doar detinatorii!