OP#1 ยท Jul 3, 2024
Salutare tuturor,ย
avรขnd รฎn vedere activitatea iesita din comun a unor admini, de astazi fiecare neatentie si / sau greseala v-a fi urmata de cรขte o bila neagra. Dupa ce a-ti "achizitionat" trei bile negre, veti primi downgrade.ย
Trebuie sa stim ca adminii au un scop pe server:
ย
ย
Trebuie sa ne dam seama ca avem nevoie de admini capabil, nu de admini care vor gradul doar pentru a aparea cu eticheta de admin.ย
รn acest topic v-or posta doar detinatorii!
avรขnd รฎn vedere activitatea iesita din comun a unor admini, de astazi fiecare neatentie si / sau greseala v-a fi urmata de cรขte o bila neagra. Dupa ce a-ti "achizitionat" trei bile negre, veti primi downgrade.ย
Trebuie sa stim ca adminii au un scop pe server:
- sa mentina o atmosfera placutaย
- un admin are unele "obligatii" cum ar fi schimbarea mapei
- ca admini avem dreptul de a da gag/kick/ban - atunci cรขnd avem motiv
ย
- Inactivitatea se v-a pedepsi cu o bila neagra
- Ban-ul dat fara dovezi duce la o bila neagra
- Comportamentul neadecvat fata de jucatori este urmat de o bila neagra
Nu este nevoie sa enumar toate motivele; le vom descoperii pe parcurs.
ย
Trebuie sa ne dam seama ca avem nevoie de admini capabil, nu de admini care vor gradul doar pentru a aparea cu eticheta de admin.ย
รn acest topic v-or posta doar detinatorii!