Dacă ați întâmpinat vreo problemă pe server și nu ați găsit cum să o rezolvați, faceți o cerere aici după următorul model:

Titlu: [CS] Problemă

Conținut:


  • Nume pe server: 


  • Problema: 


  • Alte precizări? : 


  • ScreenShot (dacă este cazul):