#766 · 1w ago
1 hour ago, Daniela said:
@Eduard_cum adică bună dimineața @MaNu adică noi restul să nu avem o dimineață bună?🙂))
Și Manu așteaptă weekend ul de luni dimineață oricum😂😂
A vrut să spună bună dimineața , făcând referire la faptul că, de la 1 iulie, adică luna viitoare, cafeaua ar urma să fie interzisă la Trag Jiu . Deci, într-un fel, are și el dreptate. Gata cu cafeaua aia scumpă 😂🙄