CS Off-Topic

HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa 🕒 Oct 29, 2023 👁️ 7.4K views 💬 871 replies
👁️ Viewing now: just you
#766 · 1w ago


1 hour ago, Daniela said:

@Eduard_cum adică bună dimineața @MaNu adică noi restul să nu avem o dimineață bună?🙂)) 

Și Manu așteaptă weekend ul de luni dimineață oricum😂😂



A vrut să spună  bună dimineața , făcând referire la faptul că, de la 1 iulie, adică luna viitoare, cafeaua ar urma să fie interzisă la Trag Jiu . Deci, într-un fel, are și el dreptate. Gata cu cafeaua aia scumpă 😂🙄
#767 · 1w ago


4 minutes ago, MaNu said:

A vrut să spună  bună dimineața , făcând referire la faptul că, de la 1 iulie, adică luna viitoare, cafeaua ar urma să fie interzisă la Trag Jiu . Deci, într-un fel, are și el dreptate. Gata cu cafeaua aia scumpă 😂🙄



Ea nu înțelege mesajul 😂😂😂

înțelege ce vrea ea 

 
#768 · 1w ago


9 minutes ago, Eduard_ said:

Ea nu înțelege mesajul 😂😂😂

înțelege ce vrea ea 

 



Stai să vezi că la ședință avem -2  pentru că ne-am luat de cafeaua lor 😂😂
#769 · 1w ago


3 minutes ago, MaNu said:

Stai să vezi că la ședință avem -2  pentru că ne-am luat de cafeaua lor 😂😂



Sunt învățat cu minusuri 😂😂😂😂

 
#770 · 1w ago
La școală clasele 1-4

aveam 

-B

-S

-FB

Niciodată cu +😂😂😂😂😂
#771 · 1w ago


13 minutes ago, Eduard_ said:

La școală clasele 1-4

aveam 

-B

-S

-FB

Niciodată cu +😂😂😂😂😂



Ce coincidență și eu la fel 🫣😂😂
#772 · 1w ago
Nu ca Daniela 

+FB 

EA e învățată doar cu +😂😂😂😂
#773 · 1w ago
Aoleu, am zis eu ca v ati gasit bine amândoi 🙂)))))) 
#774 · 1w ago


1 hour ago, Eduard_ said:

Nu ca Daniela 

+FB 

EA e învățată doar cu +😂😂😂😂



Vezi ce înseamnă să ai facultății  avansezi imediat în Executiv 😂😂😂
#775 · 1w ago
Suntem foarte buni prieteni noi 

Noi cand bem cafeaua  povestim tot 😂😂

nu bârfim ca fetele 😂😂😂



5 minutes ago, Daniela said:

Aoleu, am zis eu ca v ati gasit bine amândoi 🙂)))))) 



 
#776 · 1w ago


1 minute ago, MaNu said:

Vezi ce înseamnă să ai facultății  avansezi imediat în Executiv 😂😂😂



Noi am făcut doar profesională 😂😂😂
#777 · 1w ago
🤣🤣🤣

o sa va trimit o cafea prin poștă, poate ne împrietenim 🤣
#778 · 1w ago


8 minutes ago, Daniela said:

🤣🤣🤣

o sa va trimit o cafea prin poștă, poate ne împrietenim 🤣



Cauți alianță acum 😂😂😂😂😂

erai prietenă cu Chucky 😂😂a dat abandon Chucky 😂😂😂😂😂
#779 · 1w ago
Nu, nu, @Chucky oltean adevărat nu da abandon niciodată 🙂))) 

 
#780 · 1w ago
Eu nu-l văd pe aici 😂😂

imediat dai și tu abandon șefa 

 
💬 Log in or register to join the conversation.