CS Off-Topic

HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa 🕒 Oct 29, 2023 👁️ 7.4K views 💬 871 replies
👁️ Viewing now: just you
#796 · 1w ago


20 minutes ago, Eduard_ said:

În sfârșit Manule   Cât am așteptat această veste 😂😂😂

 



Autoritățile astea au ceva cu zona aia nu știu de cee 🫣😂😂
#797 · 1w ago
Obraznici sunteți, numai gânduri rele aveți pentru mine 🙄
#798 · 1w ago


14 minutes ago, MaNu said:

Autoritățile astea au ceva cu zona aia nu știu de cee 🫣😂😂



Dacă nu sunt cuminți ?😂😂😂
#799 · 1w ago


8 minutes ago, Daniela said:

Obraznici sunteți, numai gânduri rele aveți pentru mine 🙄



Niciodată 😂
#800 · 1w ago


11 minutes ago, Daniela said:

Obraznici sunteți, numai gânduri rele aveți pentru mine 🙄



Doamne ferește noi din contră încercăm să prevenim chestiile astea 🫣😂
#801 · 1w ago
Vezi ce colegii buni ai 😂😂
#802 · 1w ago
Daa, vedeți ca mănânc un kinder bueno acum poate se interzice și asta🤣🙄
#803 · 1w ago


Just now, Daniela said:

Daa, vedeți ca mănânc un kinder bueno acum poate se interzice și asta🤣🙄



@Eduard_ Doamnee a spus la știri că de mâine scoate oul Kinder de pe piață și cică începe de la Târgu-Jiu  Doamnee ferește e debelea cu ăștia 🤦🙄😂😂
#804 · 1w ago
In 2 luni se închid magazinele la Târgu Jiu 😂😂😂 @MaNu
#805 · 1w ago
Pfa, m am gandit eu, de aia am zis
#806 · 1w ago
🤣🤣🤣🤣🙄
#807 · 1w ago


1 hour ago, Eduard_ said:

Spor la muncă Chucky 



Mersi
#809 · 1w ago
Buna siara dragii mei 

 
#810 · 1w ago


9 minutes ago, De la gaze said:

Buna siara dragii mei 

 



Bună seara 🖐️

 
💬 Log in or register to join the conversation.