[CS] Propunere Cerere Admin English

LaBuTa LeTaLa ๐Ÿ•’ Oct 11, 2025 ๐Ÿ‘๏ธ 0 views ๐Ÿ’ฌ 3 replies ๐Ÿ”’ Locked
๐Ÿ‘๏ธ Viewing now: just you
OP#1 ยท Oct 11, 2025

  • Nick pe server (รฎn joc):ย  LaBuTa LeTaLa


  • Propunerea/Sugestia ta:ย  Propun sa adaugati sau sa creati un nou model de cerere acces in limba engleza pentru ca sunt foarte multi playeri straini si se pot intampla cazuri ca cel din linkul de mai jos sa nu intelegem nimic nici noi nici el :dย 


  • Alte precizฤƒri?:ย  Chiar cred ca va folosi ๐Ÿ™‚ย Si la fel s-ar putea adauga si cerere unban in engleza :d




ย 
#2 ยท Oct 12, 2025
Foarte buna ideea ๐ŸŒธ
#4 ยท Oct 26, 2025
Rezolvat!ย  TC.ย 
๐Ÿ”’ This topic is locked. New replies are not allowed.