OP#1 ยท Oct 11, 2025
- Nick pe server (รฎn joc):ย LaBuTa LeTaLa
- Propunerea/Sugestia ta:ย Propun sa adaugati sau sa creati un nou model de cerere acces in limba engleza pentru ca sunt foarte multi playeri straini si se pot intampla cazuri ca cel din linkul de mai jos sa nu intelegem nimic nici noi nici el :dย
- Alte precizฤri?:ย Chiar cred ca va folosi ๐ย Si la fel s-ar putea adauga si cerere unban in engleza :d

ย