[CS] - Reclamatie Rågnårøk.Vålhållå.Kíng

ᴄɪᴏʙᴏᴛᴀʀᴜ_ᴘᴛ 🕒 Mar 18, 2024 👁️ 78 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 18, 2024

  • Numele tău pe server: ᴄɪᴏʙᴏᴛᴀʀᴜ_ᴘᴛ


  • Numele jucătorului reclamat: Rågnårøk.Vålhållå.Kíng


  • Motiv: abuz comenzi (pentru ca poate, se pare)


  • Dovada: https://imgur.com/a/HRekj4w  cititi singuri pe chat




Detalii utile:  Mapa de_dust4ever, eram terro, il omor cu awp din baza de la mine  si ma trezesc cu ban 2 ore. Acum nu ma deranjeaza ca m-a banat, in conditiile in care pot reveni dupa 2 ore iar pe server. Deranjul meu provine din faptul ca a facut asta "la ambitie", ca sa-mi arate el mie ca poate face asta.. Contextul(ca sa nu ii tineti partea aiurea, ca aici chiar n-are dreptate): Ct dau rush runda de runda inspre baza Ts, timp din runda mai erau efectiv 1 minut si 24 secunde, m-am uitat special la timer, dupa ce-l omor imi spune misca din baza sau next ai ban 2 ore - singurul lucru pe care l-am spus a fost "de ce sa-mi iau ban? mai nou se da ban pentru asta?" dupa care m-a banat instant. 

Ca admin, stiu ca tre sa fii un exemplu pentru ceilalti playeri, nu stiu cum functioneaza treburile pe comunitatea voastra insa in lumea reala un lider trebuie sa fie un exemplu, corect?! Ce poate dovedi un detinator care se frustreaza ca a fost omorat de un player random si ii da ban?! Acum, camp se face cu awp chiar pana in ultimele secunde mereu pe fiecare mapa in baza la Ts - intru de ceva timp pe serverul asta si nu am prins cat am fost online player sa fie banat ( pe durata limitata sau permanent) pentru camp. Nu am prins astfel de faza!

Nici verbal nu am fost agresiv sa zici ca-l instig la a folosi acea comanda pe mine deci... astept si eu un raspuns din partea domniilor voastre. Se baneaza playerii din senin cand i se scoala oricarui admin si scapa nepedepsit pentru ca se foloseste de scuza "i-am dat ban pentru 2 ore, poate reveni linistit dupa" ? Dar eu poate aveam de gand sa joc alea 2 ore pe server.. Nu ma incalzeste cu nimic faptul ca e ban 2 ore ci nu permanent atata timp cat abuzul asta se va repeta la nesfarsit, si cu mine si cu altii. 

Deci... de ce se baneaza playerii fara motiv pe aceasta comunitate??

Multumesc anticipat!
#2 · Mar 18, 2024
Reclamatie Nefondata ! Ban-ul a fost dat pentru 2 ore, deoarece ti-am atras atentia, si ai inceput sa comentezi, sa noi adminii suferim de grade, si ti-am demonstrat cum se sufera de grade, atata timp cat ti-am atras atentia, asta nu inseamna ca nu suntem in stare sa luam niste decizii. Si pe viitor, nu se fac reclamatii pentru ban de 2 ore! 

One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.