Dacă vreți să reclamați un admin/player ce a încălcat regulamentul și/sau ați fost nedreptățit de către cineva din staff, vă invităm să deschideți un topic reclamând persoana în cauză după modelul dat:

 


  • Nick player:


  • Nick admin:


  • Motivul:


  • Data și ora incidentului:


  • Dovada/Dovezile:


  • Descrierea incidentului:




 

Adminul/Jucătorul în cauză are la dispoziție 24-48h pentru a răspunde reclamației, prezentând la urma sa eventualele dovezi.