OP#1 · Sep 28, 2023
Dacă vreți să reclamați un admin/player ce a încălcat regulamentul și/sau ați fost nedreptățit de către cineva din staff, vă invităm să deschideți un topic reclamând persoana în cauză după modelul dat:
Adminul/Jucătorul în cauză are la dispoziție 24-48h pentru a răspunde reclamației, prezentând la urma sa eventualele dovezi.
- Nick player:
- Nick admin:
- Motivul:
- Data și ora incidentului:
- Dovada/Dovezile:
- Descrierea incidentului:
Adminul/Jucătorul în cauză are la dispoziție 24-48h pentru a răspunde reclamației, prezentând la urma sa eventualele dovezi.