OP#1 ยท Apr 23, 2026
Nick Admin: Eto'o
Grad Admin:Colonel
Perioada๐ermanenta in ideea ocuparii gradului de admin!
Motiv: Nu ma mai bucura ideea de a fi admin! O sa prefer mult mai mult sa raman player sa ma joc! Va multumesc.ย
Grad Admin:Colonel
Perioada๐ermanenta in ideea ocuparii gradului de admin!
Motiv: Nu ma mai bucura ideea de a fi admin! O sa prefer mult mai mult sa raman player sa ma joc! Va multumesc.ย
<p>
<img alt="?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett" class="ipsImage" data-ratio="71.60" height="358" width="500" src="https://images.steamusercontent.com/ugc/2297466512891437146/7A07378EBA9A2C2FDF88A04CF27DE45AAF77993B/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false" />
</p>
<p>
ย
</p>
<img alt="?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett" class="ipsImage" data-ratio="71.60" height="358" width="500" src="https://images.steamusercontent.com/ugc/2297466512891437146/7A07378EBA9A2C2FDF88A04CF27DE45AAF77993B/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false" />
</p>
<p>
ย
</p>