OP#1 · Apr 23, 2026
Nick Admin: Eto'o
Grad Admin:Colonel
Perioada😛ermanenta in ideea ocuparii gradului de admin!
Motiv: Nu ma mai bucura ideea de a fi admin! O sa prefer mult mai mult sa raman player sa ma joc! Va multumesc.
Grad Admin:Colonel
Perioada😛ermanenta in ideea ocuparii gradului de admin!
Motiv: Nu ma mai bucura ideea de a fi admin! O sa prefer mult mai mult sa raman player sa ma joc! Va multumesc.