OP#1 ยท Nov 15, 2024
iancu
#3 ยท Nov 15, 2024
Dragul meu ,
A fost doar o insulta la adresa unui admin in cazul de fata eu , nu stau sa dau explicatii prea multe , sunt poze pe care le tin si se vede si in log - ul serverului daca esti nemultumit de decizia pe care am luat-o.
A fost facuta in urma regulamentului pe care eu trebuie sa il indeplinesc atunci cand sunt online pe acest server.
Ai primit doar o singura ora pentru limbaj si nimic mai mult de atat.
Apreciez aceasta reclamatie si cu tot respectul ti-am raspuns.
O zi sau seara placuta in continuare iti urez.
A fost doar o insulta la adresa unui admin in cazul de fata eu , nu stau sa dau explicatii prea multe , sunt poze pe care le tin si se vede si in log - ul serverului daca esti nemultumit de decizia pe care am luat-o.
A fost facuta in urma regulamentului pe care eu trebuie sa il indeplinesc atunci cand sunt online pe acest server.
Ai primit doar o singura ora pentru limbaj si nimic mai mult de atat.
Apreciez aceasta reclamatie si cu tot respectul ti-am raspuns.
O zi sau seara placuta in continuare iti urez.
๐ This topic is locked. New replies are not allowed.
