Mi as baga demisia și aș face ce vreau
Ce ai face daca ai fi un personaj animat
Aș schimba culorile lumii după bunul meu plac.
Dacă ai fi un ninja, ce ai face?
As ucide cateva persoane
Ce ai face daca ai fi un mop ?
Aș curăța toate greșelile lumii! 😎
Dacă ai fi medic legist și ai rămâne închis noaptea în aceeași cameră cu cadavrele, ce ai face?
As visa urat a 2 zi
Ce ai face daca ai fii un personaj din desenele animate
Aș alerga super rapid
Dacă ai fi un animal pentru o zi, ce ai face?
As urmări câteva persoane
ce ai face dacă ai fi moș Crăciun?
As explora Laponia.
Ce-ai face daca de mâine n-ai mai avea acces la internet?
Mi-as face o iubita de extrateresta 🙂)
Tu ce ai face daca ai fi milionar ?
Aș investi în serverul nostru, în forumul nostru și în comunitatea noastră. 😎😁
Ce ai face dacă ai fi YouTuber?
Probabil nu as mai merge la munca
ce ai face daca ai fi comediant?
Oamenii au nevoie de râs; aș face să râdă chiar și când sunt triști.
Ce ai face dacă ai fi șeful lumii pentru o zi?
As ucide infractori
Ce ai face daca ai fii un fulg de zăpadă
As plutii cazând din nori
Ce-ai face daca ai fi orb / oarba pentru o zi?
Aș simți cât de mult depindem de ceea ce vedem și cât de singuri am putea fi în întuneric.
Dacă ai putea citi gândurile oamenilor pentru o zi, ce ai face?