Îti zic eu ca nu prea multe 😂
Ce-ai face daca te-ai trezi cu toti prietenii din copilarie la usa?
Poate aș vrea să retrăiesc amintirile vechi și să râdem.
Ce ai face dacă ai fi invitat la o petrecere surpriză?
M-as duce
Ce ai face daca ai ramane singur pe o insula ?
Aș căuta mâncare. Aș aștepta salvarea.
Dacă ai găsi o poartă spre o altă lume, ai trece prin ea și ce ai face acolo?
As explora tot ce se poate
ce ai face daca ai fi miliardar ?
As dona tuturor persoanelor nevoiase
Aș zbura prin galaxie.
Ce ai face dacă ai fi regele/regina lumii?
As conduce lumea.
Ce ai face daca ai fi ultimul/ultima ramas pe pamant
Aș explora întreaga planetă.
Ce ai face dacă ai putea călători în timp?
m as duce putin prin copilarie
ce ai face daca ai fi om de zapada?
M-aș ascunde de soare ca să nu mă topesc
Ce ai face dacă ai găsi o comoară ascunsă?
As deveni bogat, eazy life.
Ce-ai face daca ai fi o biblioteca plina de carti vechi?
As citi toate cărțile.
Ce ai face daca ai avea puterea a 3 dorințe
Aș folosi dorințele pentru sănătate, fericire și aventură.
Te-ai trezit în lumea Minecraft și în fața ta este un zombie care trage cu arcul. Ce ai face după ce te oprești din surpriză?