Nimic.
Ce ai face daca ai afla că ești înșelat/înșelată ?
Chiar nu stiu...
Ce ai face daca ai fi presedintele romaniei pentru o zi ?
Aș organiza o zi națională a fericirii.
Dacă ai fi invizibil pentru o zi, ce ai face?
As sta pe lângă "prieteni'
Ce ai face daca ai fi o pisică ?
Aș dormi toată ziua și m-aș juca cu firele de lână.
Dacă ai fi un câine, ce ai face?
As sta numai langa stăpân.
Ce ai face daca ai afla că vei fii mama/tata ?
As fi foarte fericit
Ce-ai face daca ai fi obligat sa traiesti de mâine în alta tara?
M as întrista dar as încerca sa descopăr cât mai multe de acolo
ce ai face dacă ai fi un călător in timp ?
Aș vizita Egiptul antic.
Ce ai fi făcut dacă ai fi trăit în timpul faraonilor ?
As fi stat cu faraoance 🙂)
Ce ai face daca ai fi primar in orasul tau ?
Aș oferi internet rapid gratuit pentru toți cetățenii.
Dacă ai fi întrebare, ai fi ușoară sau grea?
grea🙂))
ce ai face daca ai fi un ren ?
Aș trage sania Moșului! 😁
Ce ai face dacă ai fi un vrăjitor/vrăjitoare?
Aș vrăji toate sticlele de vin 🍷 😏
Ce ai face dacă ești în avion?
Aș privi pe fereastră. 😁
Ce ai face dacă te-ai trezi în viitor?