Aș sta toată ziua , să mă odihnesc
Ce ai făcut dacă ai rămâne singur pe pământ?
Aș supraviețui și aș încerca să rămân calm 😁
Ce ai face dacă ai putea zbura?
As merge mai des acasa (locul natal)
ce ai face daca ar trebui sa mananci zilnic 2 pumni de bomboane?
Aș fi luat și un pumn de pastile după… probabil aș fi devenit diabetic 😅
Ce ai face dacă ai avea puterea să citești gândurile altora?
Mi as da întâlnire cu unele persoane sa văd ce părere au intr adevăr , nu doar din vorbe 😂
ce ai face dacă nu ai putea ieși dintr un singur oras toată viața ?
Nimic
ce ai face daca ai fi invizibil pentr o zi ?
As schimba muzica unui dj 😂
Daca ... in Spania
Ce ai face daca ar trebui sa mananci 3 melci zilnic ?
As gândi de 2 ori in unele cazuri poate🤣
ce ai face dacă ai vedea extratereștri?
Aș face poze și aș posta pe server 😂
Dacă ai fi singurul online și totul ar fi gol — grupul tăcut, forumul tăcut, serverul gol — ca și cum toată lumea ar fi dispărut brusc și nu ai mai putea contacta pe nimeni, ce ai face?
M-as juca singur
Ce ai face daca are trebui sa te muti ?
Aș împacheta doar esențialul și aș pleca spre o nouă aventură fără să privesc înapoi.
Ce ai face dacă te-ai trezi singur într-o mașină de Formula 1 pe pistă?
as incerca sa franez imediat
ce ai face daca ai fi pe alta planeta?