Mi as da demisia cat mai repede
Ce ai face daca ai rămâne fara net pentru 10 zile?
As pleca cu cortul 🙂)
Ce ai face daca nu ar exista apa de baut?
O inlocuiesc cu energizant 😂
Ce ai face daca ai putea manca doar ciorba?
Nimic, mi ar conveni
Ce ai face daca nu ai auzi pentru o zi?
Meama, asta e grea, as prefera sa dorm toata ziua aia
Ce ai face daca toata lumea ar vorbi pe langa tine pe olteneste asa 🙂))
Aș lua o razna, mai ales să și vorbească mult 🤣🫣
Ce ai face dacă nu ți-ar funcționa telefon ul pentru o zi ?
M as bucura de natura
Ce ai face daca ai fi cioban ?
M-as duce cu oile 🙂)
Ce ai face daca ai fi ultimul om de pe pamant?
Aș vorbi singur și mi-aș da dreptate de fiecare dată.😂
Dacă ar fi liniște peste tot, te-ai plictisi de ea sau te-ai bucura de moment?
M as bucura de liniște
ce ai face dacă cineva se dă cu capul de un perete în fața ta
Îl opresc imediat
Ce ai face daca nu te ar lasa cineva sa faci ce vrei?
Depinde... dacă acel „cineva” e soția, atunci aș spune „Da, draga mea” și aș face ce vrea ea! 😂💍
Ce ai face dacă ai putea călători în timp? Te-ai duce în viitor sau te-ai întoarce în trecut să schimbi ceva?
As schimba cateva lucruri intrecut
Ce ai face daca nu te-ai mai putea juca cs?
As face cumva sa ma pot juca
Ce ai face daca nu ai mai putea manca dulciuri?
Aș plânge în fiecare zi lângă un magazin de bomboane. 😭
Ce ai face dacă ai fi blocat într-un lift cu cel mai mare dușman al tău?