Forum, după poate ma uit la un film ceva
Mănânc cartofi și răspund la întrebările de pe forum.
Îmi petrec timpul pe CS și pe forum.
Ma uit la un vlog cu Cristi si Ralu
Beau cafea și stau pe forum.
Si eu beau cafeaua, stau pe forum si lucrez pentru ca sunt la servici
Răspund la întrebările de pe forum și beau ceaiul de seară.
Stau in pat, puțin pe forum și după somn ca e cam tarziu
Lucrez, stau pe forum, beau o cafea, ma uit pe youtube
am jucat putin cs, ma uit pe forum , dupa poate un film sau somn
Joc CS și stau și pe forum, chiar dacă nu înțeleg tot. Ascult și pe TS 🫣😂