Mă uit la întrebările de pe forum.
Pe forum, lucrez, treburi prin casa cuz 'am multi tasking
În timp ce vorbesc la telefon cu clienții și mă ocup de muncă, găsesc ocazii să stau pe forum.
Stau in pat, incerc sa țin febra și frisoanele sub cobtrol și ma gândesc câta treaba am😮💨
Stau în pat, forum, după somn
Stau pe forum, răspund la întrebări și îmi beau cafeaua.