Un om bun, un jucător bun, un admin bun — ce ți-ai putea dori mai mult? Are toate calitățile 👏🏻✨
mi au dat lacrimile
ca e top1 ❤️
E top pe băut bere 🍺 + foarte muncitor🤝🏼
Este o administratoare competentă, care își îndeplinește atribuțiile cu profesionalism. Este implicată, reacționează prompt la orice problemă și oferă sprijin ori de câte ori este nevoie. Reprezintă o valoare importantă pentru comunitatea CS. 👏🏻😌
Este un player foarte activ si chiar multa activitate pe forum ,GG !!!
Un jucător bun, o persoană cu inimă bună, CS are nevoie de el 🙂)
Este creierul comunității CS Dark, un bun administrator, atent la cel mai mic detaliu și prezent peste tot. Este un om bun și sunt foarte fericit că îl cunosc. 🤴🏻
foarte multa activitate non stop, nu lipseste deloc de pe forum 😄
Nu-i poate fi nedreptățit meritul. Activă pe forum și în joc, peste tot, chiar și având un bebeluș, fără să se plictisească sau să obosească, oferind tot ce poate comunității, este o admin de succes și pilonul principal al comunității CS Dark.
Cel mai activ admin peste tot, forum , sv și unde nu știe ceva mereu întreabă pentru a descoperi cat mai mult 🤝🏼
Un singur cuvânt: Excelent. Este foarte reușit.👏🏻✨
Activitatea și implicare în toate 👏👍
E un jucător bun, o persoană bună, dacă l-aș cunoaște în realitate m-aș înțelege foarte bine cu el, un bărbat de succes. 👏🏻✨🤴🏻