Știu cât de bună ești pe server și cât de activă ești pe forum. În plus, e minunat să văd că pui suflet în tot ce faci, inclusiv în CS. 👏🏻✨
El este un administrator foarte bun, care face toate treburile cu responsabilitate, un jucător bun. Când am intrat prima dată pe CS Dark, primul lucru care mi-a atras atenția a fost că este respectuos și tratează pe toată lumea corect. Dacă l-aș cunoaște în viața reală, l-aș iubi la fel de mult. Este un om bun, de succes și amuzant 🤗👏🏻✨
Ca se implica peste tot, intra chiar si ts desi nu intelege totul 🙂)
Este o persoană foarte de treabă și implicată în toate. 👏🍰
Când spui „MaNu”:
✨Un bun manager
✨O persoană plină de umor
✨Un bun jucător de CS
✨Un admin de succes
Astea vin în mintea oamenilor… ce altceva să mai adaugi 🙂)👏🏻
Faptul ca atunci când e confuz mereu întreba pentru a nu da greși și pentru a învață cât mai multe!👏🏼
Faptul că este mereu activă și oferă ajutor imediat este foarte valoros. 🙏🏻✨
Un jucător bun și un admin activ, muzica pe care o distribuie este foarte frumoasă 🙂)
Este foarte dedicat in ceea ce face
E foarte de treabă și implicată în toate.👏
Un jucător bun și cu inimă bună, activ atât pe server cât și pe forum 🙂)