Da
Te uiți la film diseară?
Nu (cred)
îți place sa bei cafeaua cu lapte?
Da
Este foarte frig acolo unde locuiești?
Nu
iti place sa pui luminițe peste tot de sărbători?
Daaaa
Iti place sa mergi la colindat ?
Nu
Ai încercat mâncarea tradițională românească?
Da
Ți-a plăcut vremea de azi?
Da
Îți place să cânți la instrument muzical?
Nu
Petreci mult timp cu familia?
sa zicem
Petreci foarte mult timp facand degetia/la*b*A?
nu
iti place sa asculti muzica in timp ce te joci?
Da
Îți place să bei apă cu lămâie?