Da
Îți place să fii în centrul atenției?
Da ,cand sunt la un party si putin afumat🙂)))
Iti place vinul fiert?
Nu
Ai mâncat vreodată sushi?
Da
Ai de gând să bei de revelion?
Da 😁
Chiar acum, când citești mesajul meu, zâmbești? 😁
Da plang de zambete
Ce faci de paste?
Voi petrece Paștele în pat cu Netflix și popcorn
Ai mâncat vreodată pizza la micul dejun?
Da
Îți place să mergi cu colinda la familie de sărbători?
Da
Crezi în extratereștri?
Da
Îți place să mergi cu bicicleta?
da
iti place sa mergi la piscina chiar si iarna ?
Nu 🥶
Îți place liniștea nopții?
Daa
Îți place să mergi la shopping?
Da 🙂)
Ai fost vreodată într-un parc de distracții?