Absențe/Retrageri/Activități reduse:

 

Dorești să lipsești o perioadă sau să te retragi definitiv?

Deschide un topic după modelul următor:

Titlu: [nume admin]Absență/Retragere.

Conținutul cererii:

Nick Admin:

Grad Admin:

Perioada:

Motiv:

ATENȚIE : Dacă durata e mai mică de 2 zile nu postați.

 

 

P.S. Cine nu-și motivează lipsa printr-o cerere de absență în termen de maxim 5 zile, primește automat REMOVE! NU acceptăm "nu am știut"/"am uitat"/"nu am putut"!

Dacă în termen de 7 zile de la data intrării în posesia unui acces nu aveți ACTIVITATE veți primi -1 respectiv REMOVE, ținând cont de gradul recent pe care l-ați deținut!