Model cerere grad:

Titlu: [Cerere Moderator] Nickname

Conținut:


  • Nume: 


  • Vârstă: 


  • De ce dorești să aplici pentru acest grad?: 


  • Ce secțiune dorești spre moderare?: 


  • Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate?: 


  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă?:


  • Alte precizări: 


  • Poți fi activ si pe TeamSpeak3?:




 

[ Regulament ]


  • Dacă doriți să faceți o cerere, trebuie să deschideți un nou topic.


  • Dacă doriți să faceți o cerere, respectați modelul de postare aflat mai sus.


  • Vârsta minimă pentru a face cerere este de 16 ani.


  • Nu trebuie să aveți warn-uri.


  • Trebuie să aveți minim 10-15 post-uri în zona generala  a forumului.


  • Dacă cererea va fi respinsă, veți putea reveni cu alta în 7 zile.


  • Veți respecta regulamentul impus pentru fiecare zonă a forumului.




 

[ Alte informații ] 


  • Sistemul de aplicare este bazat pe voturile membrilor staff-ului care pot vota cu Pro sau Contra, împreună cu niște argumente.


  • În funcție de voturi și răspunsul final dat de un administrator / fondator se va respinge sau accepta cererea.


  • Dacă cererea voastră a fost respinsă, pe următoarea o puteți deschide după  7 zile. Valabil doar dacă, după cele 7 zile, îndepliniți și condițiile necesare.