OP#1 · Sep 28, 2023
Model cerere grad:
Titlu: [Cerere Moderator] Nickname
Conținut:
[ Regulament ]
[ Alte informații ]
Titlu: [Cerere Moderator] Nickname
Conținut:
- Nume:
- Vârstă:
- De ce dorești să aplici pentru acest grad?:
- Ce secțiune dorești spre moderare?:
- Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate?:
- Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă?:
- Alte precizări:
- Poți fi activ si pe TeamSpeak3?:
[ Regulament ]
- Dacă doriți să faceți o cerere, trebuie să deschideți un nou topic.
- Dacă doriți să faceți o cerere, respectați modelul de postare aflat mai sus.
- Vârsta minimă pentru a face cerere este de 16 ani.
- Nu trebuie să aveți warn-uri.
- Trebuie să aveți minim 10-15 post-uri în zona generala a forumului.
- Dacă cererea va fi respinsă, veți putea reveni cu alta în 7 zile.
- Veți respecta regulamentul impus pentru fiecare zonă a forumului.
[ Alte informații ]
- Sistemul de aplicare este bazat pe voturile membrilor staff-ului care pot vota cu Pro sau Contra, împreună cu niște argumente.
- În funcție de voturi și răspunsul final dat de un administrator / fondator se va respinge sau accepta cererea.
- Dacă cererea voastră a fost respinsă, pe următoarea o puteți deschide după 7 zile. Valabil doar dacă, după cele 7 zile, îndepliniți și condițiile necesare.




