OP#1 · Jul 10, 2024
- Numele tău pe server: K1_Blynder
- Numele jucătorului reclamat: 亗 VL-uL
- Motiv: limbaj
- Dovada: https://imgur.com/a/Y1e1XFv
- Detalii utile: l-am batut de 2 ori consecutiv ca e ultimul bot si a inceput sa planga, mi-a facut poze pe care i le-am dat https://imgur.com/a/fKFknsM si dupa aia ma trezesc cu ban 2h pentru limbaj ( uitati dovada ) https://imgur.com/a/pUavN1T. Nu e problema mea ca omu face abuz de grad, i-am spus chiar frumos daca voua vi se pare ca e caz sa imi dea ban e clar. Astept raspuns si astept dovezile lui si ce are el de spus. Cer sa ramana fara ADMIN !
