raport VL-u L

Blynder 🕒 Jul 10, 2024 👁️ 99 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jul 10, 2024

  • Numele tău pe server: K1_Blynder


  • Numele jucătorului reclamat: 亗 VL-uL 


  • Motiv: limbaj


  • Dovada: https://imgur.com/a/Y1e1XFv


  • Detalii utile: l-am batut de 2 ori consecutiv ca e ultimul bot si a inceput sa planga, mi-a facut poze pe care i le-am dat https://imgur.com/a/fKFknsM si dupa aia ma trezesc cu ban 2h pentru limbaj ( uitati dovada ) https://imgur.com/a/pUavN1T. Nu e problema mea ca omu face abuz de grad, i-am spus chiar frumos daca voua vi se pare ca e caz sa imi dea ban e clar. Astept raspuns si astept dovezile lui si ce are el de spus. Cer sa ramana fara ADMIN !


#2 · Jul 10, 2024
La fiecare greseala facuta un admin primeste o bila neagra, 3 bile negre = downgrade. 

Asteptam raspunsul celor superiori in grad.
#3 · Jul 10, 2024
din limbajul  folosit in reclamatie  si ameninterile  din print postat de  tine  e clar  ca  adminul a procedat  corect, 

nu esti tu in masura  sa  soliciti ca  el sa ramana  fara admin, data viitoare  cand ti se fac poze, rezuma-te doar la  a  da pozele  fara  sa  comentezi, fara sa ameninti, si  pe forum  in cereri sau reclamatii  te rezumi la  respect, fara arogante si catalogari a unui player  sau admin,  fara texte de genul l am batul ca pe ultimul bot. pentru asemenea  expresii  , reclamatia  este  descalificata  si inutila,    AI PRIMIT  FIX  CEEA  CE  AI OFERIT, CAND VREI SA FII RESPECTAT  RESPECTA TU MAI INTAI.
#4 · Jul 11, 2024
@Need-Cloricum nu ma joc pe svr asta si era banu de 2 ore, nu asta era problema. Problema e ca sunt unii admini incapabili care abuzeaza de grad, daca unu e mai bun ca ei le e greu sa accepte. Si daca ati fi fost atenti vedeati in print cum el mi-a zis din prima ca indiferent ca ii dau pozele sau nu iau ban.
#5 · Jul 11, 2024
Ai primit ban pentru 2h. Dacă ai fi făcut de la început o postare fără "bot" și fără amenințările de pe server, era cu totul altceva.

Ti s a dus banul, alegerea ta dacă vrei sa mai joci aici sau nu.

🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.