Reclamatie

OldHabit 🕒 Sep 26, 2024 👁️ 35 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Sep 26, 2024

  • Nick reclamant:OldHabit


  • Detalii:Salut. Sa intamplat ceva cu contul meu de cs si miam luat ban. Dar cand deschid consola imi spune ca ""KoZy'' si-a luat ban. Eu cred ca avem ori acelasi ip ori acelasi steam id. Doresc un raspuns daca se poate. Multumesc!


  • Dovadă(poză/video obligatorie):


  • Motive:Eu Cred ca avem acelasi ip




#2 · Sep 26, 2024
Cazuri puține sa fie același IP.

Numele se schimba foarte ușor.

Banul rămâne.

🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.