OP#1 ยท Nov 27, 2025
Numele Tau Pe Server : Kilt
Numele Adminului Reclamat : Virus2k , Chucky
Motiv : Limbaj Execrabil , Comportament Total Iresponsabil si de prost gust .
Dovada :ย


Detalii Utile : Eu nu stiu daca asa e normal sa vorbeasca un admin . Eu personal nu avut nici un conflict cu nimeni .. dar inainte am mai jucat aici pe server si din cauza lu Chucky am plecat.. are numai aere de copil suferind , se ia de toti de aiurea si vorbeste de aiurea , acum nu am dovezi . Am zis sa revin aici pe server , ce sa vezi aceeasi situatie.. asa discuta adminul cu jucatorii ? Asa limbaj ? Exista Regulament care se respecta aici ? Daca un jucator a spus ceva , repede il arde . Va rog frumos luati atitudine , eu imi dau seama ca probabil sunteti pe aceeasi linie cu detinatorul .. dar s'a ajuns prea departe . Asta nu e comportament de admin matur , ci mai degraba de copii agitati . Ce am postat aici sunt dovezi din discutia unui admin cu alt jucator . Cand intreb daca asa se discuta , sare si Chucky ca ce nu imi convine .. dupa ce ca a dato de gard Virus , si in loc se ii explice ca nu e frumos .. el da din gura . Respect tuturor , sper ca se vor lua masuri . Serverul este super dar il strica cativa admini . Va rog asigurati'va ca aveti admini maturi si responsabili , nu pusti de 16 ani veniti de pe tarla . Chiar se strica o atmosfera frumoasa .
Numele Adminului Reclamat : Virus2k , Chucky
Motiv : Limbaj Execrabil , Comportament Total Iresponsabil si de prost gust .
Dovada :ย



Detalii Utile : Eu nu stiu daca asa e normal sa vorbeasca un admin . Eu personal nu avut nici un conflict cu nimeni .. dar inainte am mai jucat aici pe server si din cauza lu Chucky am plecat.. are numai aere de copil suferind , se ia de toti de aiurea si vorbeste de aiurea , acum nu am dovezi . Am zis sa revin aici pe server , ce sa vezi aceeasi situatie.. asa discuta adminul cu jucatorii ? Asa limbaj ? Exista Regulament care se respecta aici ? Daca un jucator a spus ceva , repede il arde . Va rog frumos luati atitudine , eu imi dau seama ca probabil sunteti pe aceeasi linie cu detinatorul .. dar s'a ajuns prea departe . Asta nu e comportament de admin matur , ci mai degraba de copii agitati . Ce am postat aici sunt dovezi din discutia unui admin cu alt jucator . Cand intreb daca asa se discuta , sare si Chucky ca ce nu imi convine .. dupa ce ca a dato de gard Virus , si in loc se ii explice ca nu e frumos .. el da din gura . Respect tuturor , sper ca se vor lua masuri . Serverul este super dar il strica cativa admini . Va rog asigurati'va ca aveti admini maturi si responsabili , nu pusti de 16 ani veniti de pe tarla . Chiar se strica o atmosfera frumoasa .




