reclamatie admin Vl-ul

killer35king ๐Ÿ•’ Mar 20, 2025 ๐Ÿ‘๏ธ 65 views ๐Ÿ’ฌ 1 replies ๐Ÿ”’ Locked
๐Ÿ‘๏ธ Viewing now: just you
OP#1 ยท Mar 20, 2025

  • Numele tฤƒu pe server: killer^GTA6


  • Numele jucฤƒtorului reclamat: Vl-ul


  • Motiv: mi-a dat ban 2 ore pentru limbajย 


  • Dovada: atasez screenshot


  • Detalii utile: se vede in screenshot ce am zis si era vb de NT - player ca statea dupa o cutie si Vl-ul mi-a dat ban imediat fara sa dea gag cum ar fi normalย 




[img]/monthly_2025_03/jegosu.thumb.png.861d267c95915cf80a25d791cbf9d007.png[/img]
#2 ยท Mar 20, 2025
o sa luam legatura cu adminul in cauzaย 
๐Ÿ”’ This topic is locked. New replies are not allowed.