reclamatie admin Vl-ul

killer35king 🕒 Mar 20, 2025 👁️ 66 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 20, 2025

  • Numele tău pe server: killer^GTA6


  • Numele jucătorului reclamat: Vl-ul


  • Motiv: mi-a dat ban 2 ore pentru limbaj 


  • Dovada: atasez screenshot


  • Detalii utile: se vede in screenshot ce am zis si era vb de NT - player ca statea dupa o cutie si Vl-ul mi-a dat ban imediat fara sa dea gag cum ar fi normal 




#2 · Mar 20, 2025
o sa luam legatura cu adminul in cauza 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.