• Numele tฤƒu pe server: KippaFresh


  • Numele jucฤƒtorului reclamat: Aragorn


  • Motiv: abuz de admin, ban nejustificat


  • Dovada:


  • Detalii utile:de_dustyaztec, eram urcat deasupra podului, unde din ce stiu eu nu se considera textura (e ca si cum te-ai urca pe o cutie), il omor pe aragorn si ma trezesc cu slay, fara nicio avertizare. i spun ca i fac reclamatie pentru ca se oftica dintr-un kill, omu imi da ban 2 ore. pentru ca are acces si poate.ย  cam trist sa dai banuri doar pentru ca ai acces, sau pentru ca cineva a avut curaj sa-ti "comenteze" domnu aragorn ,). si in cazul in care nu as fi avut dreptate si acolo nu ai voie sa te urci, ai fi putut explica matur, nu sa te comporti ca un copilas de 15 ani care a primit admin si face "ce vrea" pe server. peace!