Reclamatie fnatic.msi AsSaSs! n 

Claudio 🕒 Apr 24, 2025 👁️ 87 views 💬 3 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Apr 24, 2025

  • Numele tău pe server: Claudio


  • Numele jucătorului reclamat: fnatic.msi AsSaSs! n 


  • Motiv: mi-a dat ban 2 ore pentru limbaj 


  • Dovada:


  • Detalii utile: dupa ce am avut un limbaj unpic deranjant am primit gag pe drept si mi l asum dar domnu assasin vine cu ban ul de 2 ore,vorbeam cu Logic iar domul Dracarys s-a onfensat ca am cerut o alta mapa ca asta o jucam cam tot timpul,nu inteleg rostul la ban inteleg ca o fii un mare fondator dar totusi da si tu dovada de maturitate.




#2 · Apr 24, 2025
reclamatie  pentru ban  de  2 ore, si despre care  singur  declari  ca l  si meritai......next  incearca  sa  folosesti  respectul fata de playeri, si server.  DACA VEI RESPECTA  GARANTEZ  EU CA NU VEI FI  DERANJAT CU NIMIC  DE NIMENI.

reclamatie  inutila...  RESPINSA   t/c
#3 · Apr 24, 2025
pentru ban de 120 de min nu se face reclamatie 

tu oricum esti  un jucator problematic   mereu ai ceva de comentat fata de server si mai ales fata de admini 

poate e momentul sa incerci sa te calmezi putin si daca tot intri sa incerci sa te distrezi nu sa incerci sa te dai in spectacol aiurea
#4 · Apr 25, 2025
[img]/emoticons/respins.png[/img][img]/emoticons/topicclosed.png[/img]
One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.